Ricinos aliejus yra nepaprastai naudingas skatinant naujų plaukų augimą.

Ricinos aliejus yra nepaprastai naudingas skatinant naujų plaukų augimą.

Ricinos aliejus yra nepaprastai naudingas skatinant naujų plaukų augimą. Dėl to plaukai auga ilgesni, storesni ir žvilgantys. Nors rinkoje yra trijų skirtingų rūšių aliejaus, jie yra daugiau ar mažiau vienodi, kai kalbama apie naudą plaukams. Taigi daug nesijaudinkite rinkdamiesi, tikrai negalite suklysti.Religiškai naudojant ricinos aliejų jūsų plaukai atrodys šilkiniai, stipresni ir gražesni. Ir geriausia yra tai, kad jis yra visiškai prieinamas. Taigi pradėkite grožėtis ricinos aliejumi šiandien ir turėsite fantastiškai atrodančius plaukus, paruoštus vasarai.

Mąstydami apie raumenų augimą ir jėgos stiprinimą, visi dažnai siūlome valgyti teisingai ir susikoncentruoti ties svorio kilnojimu. Tačiau šių dviejų pagrindinių dalykų neužtenka jūsų tikslui pasiekti, jei norite jį pasiekti greitai.

Čia yra geriausių kultūrizmo papildų, skirtų raumenų augimui ir stiprumui, vaidmuo. Šie papildai yra pagaminti iš specialios sudėties, kuri gali lengvai patenkinti raumenų skaidulų, reikalingų jų augimui, poreikį.

Taigi, šiandien mes sukūrėme sąrašą geriausių maisto papildų produktų, kurie yra pirmasis kultūristų ar sportininkų pasirinkimas ir rekomendacija.

Geriausių kūno auginimo papildų sąrašas

Išrūgų baltymų milteliai

Norint auginti raumenų masę ir įgyti raumenų jėgą, svarbiausias ir veiksmingiausias maisto papildas, kurį dažnai rekomenduoja fitneso ekspertas, yra Whey baltymų milteliai. Su šiuo labai maistingu baltymų priedu galite lengvai ir greitai priaugti norimos raumenų masės.

Jis yra specialiai sukurtas dirbti žmogaus kūno raumenims ir veikia taip, kad būtų lengviau įgyti raumenų jėgą ir susikaupti. Kai pradedate gerti išrūgų baltymų miltelius kiekvieną dieną, jie stimuliuoja baltymų sintezės procesą, kuris yra būtinas norint greitai priaugti raumenų.

Tai pieno baltymas, kuriame yra šakotos grandinės aminorūgštys. Svarbiausia priežastis, kodėl šie baltymų milteliai pateko į mūsų geriausių papildų, skirtų raumenų augimui ir stiprumui, sąrašo viršūnę, yra tai, kad jie yra gerai virškinami.

Tai reiškia, kad jūsų kūnas gauna visą su juo susijusią naudą sveikatai dvigubai, lyginant su kitais papildais, nes organizme jis gerai įsisavina, o tai padeda greitai priaugti raumenų ir jėgos.

Kitas svarbus dalykas, dėl kurio šie papildo milteliai yra veiksmingi raumenų auginimui ir stiprumui, yra juose esantys peptidai arba maži baltymai. Peptidai padeda skatinti kraujotaką raumenyse. Jis geriausiai veikia, kai vartojamas iškart po treniruotės, nes tuo metu jūsų raumenys gali jį įsisavinti didžiausiu įmanomu greičiu.

Norėdami gauti geriausią rezultatą, 30 minučių prieš treniruotę suvartokite 20 gramų šio papildo miltelių. Vėlgi, per 60 minučių po treniruotės suvalgykite 40 gramų šio papildo miltelių. Norėdami pagreitinti raumenų augimo procesą, įpraskite ryte iš karto po pabudimo išgerti 20–40 gramų išrūgų baltymų.

Rinkdamiesi iš rinkos išrūgų baltymus stenkitės pasirinkti išrūgų baltymų izoliatą arba išrūgų baltymų hidrolizatus. Taip yra todėl, kad jis lengvai suskaidomas į labai mažus fragmentus, kurie yra veiksmingi, kad būtų lengviau virškinti.

Kreatino milteliai

Kreatino milteliai yra vienas iš idealių papildų, padedančių lengvai priaugti raumenų ir jėgos. Šis papildomas produktas yra pakrautas su trimis gyvybiškai svarbiomis aminorūgštimis, tokiomis kaip glicinas, metioninas ir argininas.

Moksliniai tyrimai ir anekdotiniai pranešimai teigia, kad žmonės, kurie vartojo šį priedą, padidino savo svorį 10 svarų, taip pat padidino raumenų jėgą per labai trumpą laiką.

Priežastis, kodėl šis papildas yra naudingas raumenų augimui, yra ta, kad jis stimuliuoja energijos lygį jūsų kūne iš karto po jo suvartojimo. Taigi, kasdienę treniruotę galite atlikti treniruoklių salėje ilgesnį laiką nepavargdami ar nepatirdami streso. Reguliariai treniruojantis geriau ir ilgiau, jūsų šansai priaugti raumenų masės ir jėgos tampa daug didesni nei tų, kurie negeria šio kultūrizmo papildo.

Kreatino vartojimas taip pat padeda augti raumenims, nes į raumenų ląsteles patenka daugiau vandens. Taigi jis suteikia ląstelėms papildomą tempimą, kuris padeda ilgalaikiam augimui. Be to, neseniai atliktame tyrime nustatyta, kad kreatino vartojimas padeda stimuliuoti į insuliną panašų augimo faktorių-1 arba IGF-1 jūsų raumenyse. Vadinasi, moksliškai padeda raumenų augimui.

Kad gautumėte geriausius šio geriausio papildo produkto rezultatus, prieš pat treniruotę turėtumėte suvartoti nuo 2 iki 5 gramų kreatino kreatino malato, kreatino monohidrato, kreatino alfa-ketoglutarato pavidalu, įpildami į baltymų kokteilį. ir kreatino etilo esteris. Ši praktika padės išlaikyti raumenis prisotintus kreatino ir greitai gamins energiją, kad atliktų daugiau pakartojimų.

Dar kartą į savo kokteilį po treniruotės pridėkite nuo 2 iki 5 gramų kreatino, nes tai pats laikas, kai kreatinas greitai pasisavins jūsų raumenų ląsteles. Be to, IGF-1 lygio padidėjimas padės jūsų raumenims augti. Intervalinėmis dienomis, kai nesportuojate, pusryčių metu kartu su angliavandenių kokteiliu galite suvartoti 2–5 gramus kreatino, kad visą dieną būtumėte energingi.

Kazeino baltymų milteliai

Kazeino baltymų milteliai yra vienas iš maisto papildų, kurį galite naudoti siekdami raumenų augimo ir jėgos tikslo. Priežastis, kodėl kūno rengybos treneriai visada renkasi raumenų auginimą, yra labai lėtas virškinimo procesas. Dėl šios ypatingos šio priedo ypatybės jis yra geriausias užkandis prieš miegą, nes jis pašalina katabolizmą miego metu, nes ištuštėja labai lėtai ir palaipsniui.

Kadangi jūsų tikslas yra priaugti raumenų, svarbu, kad jūsų skrandis būtų mažiau pilnas, kad galėtumėte valgyti daugiau ir daugiau, kad padidintumėte raumenų masę. Šį ypatingą reikalavimą galite lengvai įvykdyti naudodami kazeino baltymų miltelių gėrimą.

Gerkite kazeino baltymą kaip gėrimą po treniruotės, nes jis veikia lygiai kaip išrūgų baltymai ir skatina raumenų baltymų sintezę. Taigi, jūsų raumenys išnaudoja šį gėrimą daug geriau ir efektyviau, kai išgeriama per 60 minučių po treniruotės. Šio baltyminio kokteilio vartojimas kaip gėrimas po treniruotės taip pat padeda jūsų raumenims augti, palyginti su paprastais baltymais.

Tačiau norėdami gauti geriausią rezultatą, visada rinkitės kazeino miltelius, kuriuose yra micelinio kazeino, nes jie yra lėčiausiai virškinami. Taigi atkreipkite dėmesį į šį aspektą pirkdami šiuos papildų miltelius iš rinkos, kad jūsų pinigai nebūtų švaistomi ir greitai pasiektumėte norimą rezultatą.

Išgerkite 20–40 gramų kazeino baltymų miltelių prieš pat miegą. Turėkite 10–20 gramų kazeino, sumaišę jį su išrūgų baltymais, kad būtų veiksmingesnis gėrimas po treniruotės. Tarp didžiųjų dienos valgymų į baltymų kokteilius įpilkite 20–40 gramų kazeino, kad greitai sustiprintumėte ir padidintumėte raumenų masę.

Beta-alaninas arba karnozinas

Aminorūgštys vaidina svarbų vaidmenį organizme auginant raumenis ir stiprinant jėgą. Taigi, žmonės, bandantys auginti raumenų masę, turi ieškoti papildų, kuriuose yra nepakeičiamų aminorūgščių, tokių kaip beta-alaninas. Kai vartojate papildą, kurio sudėtyje yra beta-alanino aminorūgšties, organizme jis susijungia su kita aminorūgštimi, vadinama histidinu, ir susidaro karnozinas.

Tyrimai teigia, kad kai jūsų raumenyse yra daug karnozino, jų ištvermė ir jėgos galios stimuliuojamos. Taigi galite atlikti daugiau treniruočių pakartojimų ir ilgesnį laiką nepatirdami streso ar nesusižeidę, o tai atveria kelią greitam raumenų augimui.

Be to, padidėjęs karnozino kiekis organizme stimuliuoja jūsų raumenų skaidulų susitraukimo gebėjimą didesne jėga, nepavargdamas ilgiau. Dėl šios priežasties šis papildas yra kaina hondrostrong pirmasis sportininkų ir profesionalių kultūristų pasirinkimas.

Neseniai paskelbta tyrimo ataskaita atskleidė, kad dalyviams, kurie vartojo beta alaniną maišydami su kreatinu, pavyko priaugti daug raumenų masės ir prarasti veiksmingą kūno riebalų kiekį nei tie, kurie vartojo tik kreatiną.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, suvartokite 1–2 gramus beta-alanino prieš ir po kiekvienos treniruotės, išskyrus kasdienį kokteilį ir kreatino papildą, kad rezultatas būtų greitas.

Šakotosios grandinės aminorūgštys (BCAA) 

Norėdami greitai priaugti raumenų ir jėgos, turėtumėte teikti pirmenybę kultūrizmo priedui, kuriame yra šakotos grandinės amino rūgščių. Šakotosios grandinės aminorūgštys, tokios kaip valinas, izoleucinas ir leucinas, yra žinomos kaip svarbiausios aminorūgštys, nes padeda formuoti ir atstatyti raumenų audinį.

Iš šių aminorūgščių leucinas yra svarbiausias, nes tyrimų ataskaitose teigiama, kad ši konkreti aminorūgštis gali paskatinti vien raumenų baltymų sintezės procesą. Tačiau norint pasiekti efektyviausią rezultatą, visada patariama visas šias tris aminorūgštis vartoti kartu.

Kartu jie veikia sinergiškai, kad pasiūlytų įvairiapusę naudą, pavyzdžiui, stimuliuoja raumenų augimą, padidina energijos kiekį treniruočių metu, padidina kortizolio, hormono, kuris yra žinomas kaip testosterono slopinimas, lygį ir skatina raumenų irimą. Be to, tai padeda sumažinti uždelsto raumenų skausmo atsiradimo tikimybę, kuri kitu atveju gali trukdyti kitos dienos treniruotėms.

Norėdami maksimaliai padidinti šio kultūrizmo papildo poveikį, kad rezultatas būtų greitas, pusryčių metu turėtumėte turėti 5–10 gramų BCAA. Taip pat įtraukite jį į savo kasdienius kokteilius prieš ir po treniruotės, kad jūsų raumenys geriau panaudotų jį.

Pirkdami BCAA produktus, rinkitės tą, kurio vienoje dozėje yra leucino santykiu 2:1 valino ir izoleucino. Tai yra geriausias santykis, galintis užtikrinti geriausią šio papildo produkto rezultatą, kad būtų galima lengvai ir greitai priaugti raumenų ir jėgos.

ZMA

Šis kultūrizmo papildas yra maistinių medžiagų, tokių kaip cinkas, magnio aspartatas ir vitaminas B6, derinys, todėl jis yra sveikiausias ir veiksmingiausias jūsų galutiniam kūno rengybos tikslui pasiekti. Priežastis, kodėl šis papildas visada buvo pirmasis kultūristų pasirinkimas, yra ta, kad jis atitinka šių svarbių mineralų, kurių dažnai kultūristams trūksta, poreikį.

Šie svarbūs mineralai yra gyvybiškai svarbūs palaikant hormonus ir padeda užmigti, o tai yra natūralus žmogaus kūno atsigavimo laikotarpis. Taigi, tai priverčia jus pabusti su dideliu energijos lygiu ir visiškai išgydyti paskutinės dienos traumą, kad jūsų kasdienė treniruotė nenutrūktų dėl kokių nors priežasčių. Tokiu būdu raumenų masės ir jėgos ugdymas tampa trumpesnis ir lengvesnis.

Kitas šio kultūrizmo priedo vartojimo pranašumas yra tas, kad jis patenkina testosterono ir IGF-1 trūkumą, kuris dažnai sumažėja dėl intensyvių treniruočių. Tyrimo ataskaitoje nustatyta, kad sportininkai, kurie vartojo ZMA kiekvieną dieną 8 savaites, žymiai pagerino testosterono ir IGF-1 lygį jų organizme.

Kita vertus, tų, kurie šiuo laikotarpiu vartojo placebą, jų organizme buvo nustatytas reikšmingas testosterono ir IGF-1 sumažėjimas. Tiek testosteronas, tiek IGF-1 atlieka svarbų vaidmenį natūraliai ir veiksmingai auginant raumenis ir jėgą.

Norėdami padidinti šio papildo poveikį, turėtumėte apsvarstyti tik tuos ZMA produktus, kuriuose yra ne mažiau kaip 30 mg cinko, 450 mg magnio mineralo ir 10,5 mg vitamino B6. Vartokite ZMA tuščiu skrandžiu, nes tai skatina jo panaudojimą jūsų organizme, todėl geriau panaudojama raumenų augimui ir padeda ramiai išsimiegoti, kad anksti atsigautumėte. Vartokite bent 30–60 minučių prieš miegą vakare be kalcio ar jokio maisto.

Azoto oksido stiprintuvai

Azoto oksidas yra svarbi molekulė, randama visame žmogaus kūne. NO dalyvauja daugelyje gyvybiškai svarbių funkcijų ar procesų. Priežastis, kodėl jis įtrauktas į geriausių kultūrizmo papildų sąrašą, yra dėl jo galios plečiančios kraujagysles, kurios padeda sklandžiau ir greičiau kraujotaką, reikalingą audinių atstatymui ir raumenų augimui. Be to, padidėjus kraujo tiekimui į raumenis, padidėja deguonies, vandens, maistinių medžiagų ir anabolinių hormonų kiekis, kurie yra būtini greitam raumenų augimui ir stiprumui.

Jis suteikia jums daug energijos treniruočių metu, o tai padeda pasiekti geriausią rezultatą ilgesnį laiką. Geresnis reguliarių treniruočių našumas užtikrina, kad jūsų raumenys kauptųsi per trumpiausią įmanomą laiką, neleisdami tapti sužeidimų auka arba nepavargę pertraukų dienomis.

Jis taip pat padeda greitai atsigauti ir auginti raumenis, kai vartojamas kaip kokteilis po treniruotės. Tačiau čia būtina suprasti, kad azoto oksido stiprintuvas nesuteikia azoto rūgšties, o ne aminorūgštį argininą, kuris organizme lengvai paverčiamas NO.

Tyrimo ataskaitoje nustatyta, kad dalyvis, vartojęs argininą, pajuto geresnį raumenų augimą ir stiprumą. Be to, jie sugeba sumažinti efektyvų riebalų kiekį, kuris yra pirmas reikalavimas norint gauti tonusą ir apibrėžtą raumenį.

Norėdami užtikrinti geriausią įmanomą šio kultūrizmo papildo vartojimo rezultatą, turėtumėte pasirinkti azoto oksido stiprintuvą, kuriame yra 3–5 gramai arginino arginino etilo esterio, arginino malato, L-arginino ir arginino alfa pavidalu. ketoglutaratas.

Taip pat turėtumėte pasirinkti NO stiprintuvus, kurių sudėtyje yra tokių ingredientų kaip amerikietiškas ženšenis, piknogenolis ir citrulinas, nes jie skatina arginino gebėjimą padidinti NO kiekį organizme.

Norėdami gauti geriausius rezultatus, kiekvieną NO stiprintuvo dozę išgerkite anksti ryte prieš pusryčius, 30–60 minučių prieš treniruotę ir 60 minučių po treniruotės, kad pasiektumėte geriausią įmanomą raumenų padidėjimo ir jėgos rezultatą. pastatyti. Taip pat galite išgerti vieną stiklinę NO stiprintuvo likus 30–60 minučių prieš miegą, kad pasiektumėte geriausių rezultatų jūsų raumenų sveikatai net ir nakties poilsio valandomis.

Be to, norėdami gauti geriausią rezultatą, pabandykite vartoti šį priedą nevalgius. Galite jį derinti su 500–1000 mg vitamino C, nes jis palaikys NO pusiausvyrą jūsų organizme ilgesnį laiką. Tai reiškia, kad galite gauti naudos iš teigiamo jo poveikio raumenų augimui ilgesnį laiką.

Glutaminas

Glutaminas yra viena iš tų amino rūgščių, kurios dešimtmečius buvo gerai žinomos kultūrizmo tikslais. Priežastis, kodėl jis yra veiksmingas raumenų auginimui ir jėgos didinimui, yra dėl jo poveikio raumenų funkcijai ir dėl jo gausos žmogaus kūne.

Reguliarus jo vartojimas pagreitina raumenų augimo procesą, padidindamas leucino kiekį raumenų skaidulose ir apsaugo nuo raumenų irimo, o tai sumažina raumenų nykimą. Jis stiprina imuninę sistemą, todėl visada būsite tinkamas ir energingas, kad būtumėte aktyvūs ir aktyvūs kiekvienoje treniruočių klasėje.

Įpraskite prieš treniruotę vartoti glutamino kultūrizmo papildus, nes tai padeda sumažinti raumenų nuovargio problemas ir skatina augimo hormono kiekį organizme.

Comparar listados

Comparar

ESTA PÁGINA WEB ES EXCLUSIVAMENTE PARA MAYORES DE 18 AÑOS. VERIFICA TU EDAD PARA CONTINUAR.

TuEncanto.com No es una Agencia de escorts. La web TuEncanto.com es una web de anuncios clasificados la cual no se responsabiliza de los textos, fotos o publicaciones que hagan sus usuarios registrados. En TuEncanto.com se anuncian profesionales independientes que no tienen ninguna vinculación laboral ni profesional con dicha marca que no sea la de meramente publicitaria de sus anuncios. TuEncanto.com no comercializa directamente los eventuales servicios que pudieran ofrecer dichos profesionales. Las relaciones que pudieran establecer los usuarios de la web con terceros y viceversa corren bajo su plena responsabilidad no teneindo la web ningún tipo de interés o participa con alguna. TuEncanto.com es una marca registrada de "Lo tengo todo Papi S.L.".